השירותים של מיסטר אינגליש

שכתוב תוכן (Re-writing)

עולם קידום האתרים היום מתקיים ברובו על תוכן וקישורים. בשביל להיראות כל הזמן ובכל מקום צריך תוכן ואותו צריך לייצר, אך לא תמיד יש את הזמן ואת היכולת לעשות זאת. צריך למצוא נושאים לכתיבה, צריך לשבת ולכתוב, להפיץ את התכנים הללו… ומה אם היינו אומרים לכם שאנחנו יכולים לקחת תכנים קיימים שלכם ולשכפל אותם עוד ועוד בצורה חוקית?

בעלי עסקים רבים המעוניינים לשלב באתר העסק תכנים לצורך קידומו, מצויים בקונפליקט. שהרי מצד אחד הם מעוניינים בתוכן ראוי ואיכותי אשר יכתב על ידי כותב מקצועי, אך מצד שני, לעתים, כאשר מדובר בנושאים מורכבים המצריכים ידע מקצועי נרחב, אין באפשרותם למצוא כותב אשר יספק את מבוקשם, כך שפעמים רבות הם בעצמם נאלצים לכתוב את תכני האתר בהסתמך על הידע המקצועי שבאמתחתם.אולם, בעל עסק מקצועי ובעל ידע נרחב ככל שיהיה, לא תמיד מצוייד ביכולות כתיבה משובחות, ולעתים אף מתקשה להביע עצמו באופן ברור וממוקד, כך שפעמים רבות הוא אינו מצליח לספק תכנים ראויים אשר יסייעו בהליך קידום האתר.

אז מה עושים?

כאשר חברה או עסק מבצעים רענון ומשדרגים את האתר הקיים, לא פעם הם נדרשים לתת את הדגש על התכנים המופיעים בו, כאשר פעמים רבות יש צורך להחליף את התכנים הקיימים בתכנים חדשים ואיכותיים יותר. אך לעתים, ניתן להסתמך על חומרי הגלם המצויים באתר ולבצע בהם רפורמציה- כלומר, להפוך אותם לתוכן ראוי ושלם אשר יסייע בקידום האתר, זאת באמצעות שכתוב של הטקסט הקיים.שכתוב של טקסט קיים, בניגוד לכתיבת תוכן מאפס, לא מצריך התערבות בתוכן ובעובדות המצויינות בטקסט, שכן מטרת השכתוב היא להשתמש בחומר הגלם הטקסטואלי לצורך הפיכתו לנהיר, מעניין ומובנה יותר, זאת בהסתמך על מספר אלמנטים, בין אם מדובר בחידוד נושא המאמר, הקונוטציה של הטקסט (האם מדובר בתוכן אינפורמטיבי או בכתיב שיווקית) או באמצעות שימוש בשפה מותאמת וברורה.

לחסוך זמן יקר

בין אם אתם כותבי תכנים, מקדמי אתרים או בעלי אתרים הזמן שלכם יקר. יש לכם לא מעט מטלות על הראש אך אתם גם מוטרדים כל הזמן מהידיעה שאתם צריכים המון תוכן. צריכים לחשוב עליו, לתכנן אותו ובכלל, להקדיש לו לא מעט זמן. עם שירותי השכתוב של כתבנית אתם יכולים להוריד את הטרדה הזו מהראש שלכם. תנו לנו לעשות עבורכם עבודה מקצועית ונצלו את הזמן לקדם עוד את העסק שלכם.

למי השירות מתאים?

  • לכל מי שלא תמיד מצוייד ביכולות כתיבה משובחות, ולעתים אף מתקשה להביע עצמו באופן ברור וממוקד
  • בעלי אתרים – שמעוניינים לחדש את התכנים באתר שלהם, לעבות אותם ולהרחיב אותם.
  • מקדמי אתרים – כאלו שחיים ונושמים תוכן, וצריכים עוד ועוד ממנו.
  • כותבי תוכן – שמחפשים איך לחדש ללקוחות שלהם, איך להוסיף להם עוד ועוד תכנים תוך שימוש בתכנים קיימים.

זכויות יוצרים

תכנים כתובים כידוע מעוגנים בזכויות יוצרים. המקור של אותם התכנים שמשוכתבים צריך להיות של הכותב עצמו או מי שרכש את הזכויות על המקור. אסור לשכתב תכנים של אחרים וחשוב להקפיד על כך.

צריכים שירות? טלפנו עכשיו: 1599-507080

אצלנו תקבלו:

  • כותבי תוכן מעולים.
  • עבודה מקצועית, יסודית ומהירה.
  • תכנים שונים לגמרי ביחס למקור.
  • מספר רב של תכנים שתוכלו לייצר ממקור אחד.


שירותים נוספים

השאירו פרטים
שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

Let's talk