לימוד אנגלית

זה מיסטר אינגליש

שיעורים באנגלית שיעזרו לכם להעמיק את הידע בשפה האנגלית.

קורסי הכנה SAT | ACT | TOEFL | IELTS |

אנו במיסטר אינגליש נכין אתכם/ן בצורה המיטבית למבחנים הנ"ל כדי שלא תפספסו הזדמנות להגשים את חלומותיכם ולנצל את הפוטנציאל הטמון בכל אחד ואחת מכם/ן

SAT הוא מבחן הנדרש לרוב ללימודים באוניברסיטאות בארצות הברית. למבחן שלושה חלקים: קריאה ביקורתית, מתמטיקה וכתיבה. קורס ההכנה הנרחב של מיסטר אינגליש מספק 60 שעות של הדרכה בהתאמה אישית, הכוללת שיעור מבוא ל- SAT ושני מבחני תרגול באורך מלא, וכן 16 שעות הדרכה לכל חלק במבחן עם מורים המתמחים בכל נושא.
הכנה למבחן ה- SAT במיסטר אינגליש מציעה לתלמידים אפשרות ללמוד בקבוצה קטנה כדי להבטיח חווית למידה בהתאמה אישית. ישנו מדריך ללימודי SAT מ- CollegeBoard לכל סטודנט, בנוסף לחבילת קורס הכנה אינטנסיבית ל- SAT. הקורס מוצע בקבוצה קטנה או כקורס פרטי.

ה-SAT תופס משקל נכבד בתנאי הקבלה ללימודים גבוהים בארצות הברית, בדומה למשקלה של הבחינה הפסיכומטרית בישראל. מרבית האוניברסיטאות הגדולות בארצות הברית מעניקות לבחינה משקל של 50% ויותר מכלל השיקולים לקבלה, כאשר שאר הגורמים הם קורות חיים, מכתבי המלצה וגיליון ציונים מהתיכון.הבחינה נכתבת על ידי ה- College Board, ארגון הגג של האוניברסיטאות ומכללות בארצות הברית, ומתקיימת שבע פעמים בשנה בארצות הברית וכן במועדים שונים ברחבי העולם. היא כוללת כ-200 שאלות ב-10 פרקים, אשר מתחלקים לשלושה תחומים:

 • כתיבה (Writing) – כתיבת חיבור ושני פרקים של זיהוי טעויות דקדוק במשפטים ותיקון משפטים ופסקות
 • מתמטיקה (Math) – שאלות מתחומי האלגברה, גיאומטריה, הסתברות וכו'. חלק מהשאלות (9) הן שאלות פתוחות ולא שאלות בחירה מרובה.
 • קריאה (Reading) – שאלות של השלמת משפטים ושל הבנת הנקרא.
 • כל אחד מהחלקים הנ"ל מקבל ציון הנע בין 200 ל-800. אף שאין ציון אחד כולל למבחן, רבים נוהגים לדבר על הסכום של השלושה (600-2400).

TOEFL הוא מבחן בקיאות באנגלית המשמש מכללות ואוניברסיטאות רבות ברחבי העולם. דוברי אנגלית שזו אינה שפת האם שלהם נבדקים על פי יכולתם להבין אנגלית אמריקאית. המבחן כולל קטע הבנת הנקרא, קטע כתיבה, קטע האזנה וכן קטע מדבר. מכללות רבות משתמשות במבחן זה כדי לחזות את מידת יכולתו של סטודנט בתכנית במכללה דוברת אנגלית. ללקיחת קורס ה- TOEFL יתרונות רבים. למרות שאנשים רבים לוקחים את ה- TOEFL מכיוון שזה חלק מתהליך הקבלה למכללה, ניתן להשתמש ב- TOEFL גם כדי להתקבל לתכניות רבות שיש בהן אפשרות לקבלת מלגות. יתר על כן, סוכנויות ממשלתיות רבות וסוכנויות רישוי/הסמכה משתמשות גם ב- TOEFL כדי לבדוק מיומנויות באנגלית. קורס הכנה מלא ל- TOEFL ב- מיסטר אינגליש הוא 60 שעות, כולל מבחן מקדים ומבחן מלא, בתוספת הסבר ותרגול נרחב בכל אחד מארבעת סעיפי המבחן. מוצע בקבוצה קטנה או כקורס פרטי.

 • בספטמבר 2005, עבר מבחן ה- TOEFL שינויי משמעותי במבנהו ואופיו. גרסתו החדשה נערכת דרך האינטרנט, והיא ארוכה מורכבת יותר מן הגרסאות שקדמו לה. בעבר, התמקדה הבחינה בכללי הדקדוק ונבחנים שעברו אותה בהצלחה לאו דווקא ידעו להשתמש בשפה בחיי היומיום, לא כל שכן בעת לימודיהם. כיום, בודקת הבחינה את היכולת להשתמש בשפה, על כל היבטיה. המבחן נמשך 4 שעות וכולל ארבעה חלקים:
 • הבנת הנקרא – חלק זה כולל חמישה קטעי קריאה וכ- 13 שאלות עליהם יש לענות לאחר קריאת כל קטע.
 • הבנת הנשמע – חלק זה כולל האזנה לשתי שיחות ומענה על חמש שאלות הקשורות לכל שיחה, וכן האזנה לארבע הרצאות קצרות ומענה על שש שאלות לאחר שמיעת כל הרצאה).
 • דיבור – חלק הכולל שש משימות בהן יש לקרוא קטע או להאזין לו ולשוחח עליו לאחר מכן.
 • כתיבה – חלק הכולל כתיבת שני חיבורים. ציונו של כל פרק נע בין 0-30, וציונו הכללי של המבחן נע בין 0-120.
  מאחר והבחינה בודקת את רמת השליטה בשפה וזו אינה נרכשת בשבועות אחדים אלא בפרק זמן ממושך יותר, מומלץ להתכונן אליה בצורה ממוקדת ואינטנסיבית באמצעות קורס TOEFL.
 • חומרי בחינה ייחודים – אנו מלמדים מחומרי הלימוד החדשניים והעדכניים ביותר שקיימים בשוק, ומשלבים חומרים מקוריים על מנת להבטיח את הקורס המקיף בארץ.
 • שיעור אחד על אחד או בקבוצות קטנות ובאווירה אינטימית – דבר המבטיח שכל סטודנט יקבל מקסימום יחס אישי יחד עם המסגרת הנדרשת להצלחה במבחן.

רוצים לפתוח דלתות לעתיד טוב יותר? רוצים הזדמנויות להצליח בחיים? IELTS זו התשובה שלכם/ן

איי אי אל טי אס (IELTS) הינה מערכת בינלאומית לבדיקת רמת האנגלית – הוא המבחן הפופולרי ביותר בעולם לבדיקת רמת האנגלית. יותר 3 מיליון מבחני IELTS מועברים מדי שנה. בחינה ב- IELTS פותחת לכם דלתות – המבחן יכול לעזור לכם לגור, ללמוד ולעבוד בכל העולם. יותר מ-10,000 ארגונים ב-140 מדינות מכירים ב- IELTS, כולל מוסדות ממשלתיים, אקדמיים ותעסוקה.איי אי אל טי אס (IELTS) הוא המבחן היחיד לבדיקת רמת האנגלית שמוכר למטרות הגירה על ידי כל המדינות אשר דורשות מבחן כזה.

אם אתם רוצים לקבל אשרת הגירה/שהייה/לימודים למדינות דוברות אנגלית כגון בריטניה/קנדה/אוסטרליה/ארה"ב, איי אי אל טי אס (IELTS ) הוא אחד מהמבחנים המאושרים לבדיקת רמת האנגלית.

מעוניינים בשיעור פרטי באנגלית? השאירו פרטים.

מעוניינים ללמוד אנגלית?

מיסטר אינגליש מציע שיעורים פרטיים באנגלית לכל הגילאים ובכל הרמות. בין אם אתם הורים שיודעים שלימוד אנגלית הוא אחד הדברים החשובים ביותר כיום לילדינו, או שאתם מעוניינים לשפר את רמת האנגלית שלכם,

Let's talk