עריכה לשונית

זה מיסטר אינגליש

השאירו פרטים להצעה משתלמת במיוחד לשירותי עריכה לשונית והגהה

עריכה לשונית ושירותי תוכן

כתיבת תוכן באנגלית, שכתוב תוכן באנגלית, עריכה לשונית באנגלית

שירותי שכתוב תוכן

שיווק באמצעות תוכן הוא מצרך חובה לכל עסק ששם חשיבות אסטרטגית לערוץ השיווק הדיגיטלי. בשביל לתחזק ולשפר את הנוכחות הדיגיטלית עסקים רבים אנחנו חייבים תמיד להוסיף תוכן רלוונטי ואיכותי, אך לא תמיד יש לנו את הזמן ואת היכולת לעשות זאת. מציאת נושאים וכתיבת תוכן איכותי בנושא מסויים הם פעולות שדורשות הרבה מאמצים.

באמצעות שירותי שכתוב של מיסטר אינגליש תוכלו לקחת תכנים קיימים שלכם ולשכתב אותם כך שיהיו מוכנים לשימוש מחדש. שירות שכתוב תוכן מקצועי של מיסטר אינגליש יחסוך לעסק שלכם כסף רב על עליות שיווק התוכן שלכם.

קבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד לשכתוב תוכן ממיסטר אינגליש?

שירותי תרגום אתרים

תרגום אתרים לאנגלית הוא אחד הנושאים החמים ביותר בעולם העסקים ובעולם התרגום בפרט. אתר אינטרנט הוא נקודת המגע הראשונה של הלקוחות הפוטנציאלים עם המותג ולכך חשוב מאוד שרמתו המקצועית תייצג נאמנה את העסק שלכם. 

תרגום מקצועי לאתר האינטרנט שלכם, כזה שמתאים את עצמו לקהל היעד שלכם, משתמש בשפה ובעולם המושגים שלהם מבטיח לכם שגם העסק שלכם יהנה מקהל הלקוחות הגלובאלי שמאפשרת לנו רשת האניטרנט.

השאירו פרטים להצעה משתלמת במיוחד לתרגום אתרי אינטרנט

שירות תרגום שיווקי

מידת ההצלחה של עסק תלויה בעיקר בהצלחת מאמצי השיווק שלו. את זה אתם כבר יודעים. עולם העסקים העכשיוי, עם צמיחת טכנולוגית המדיה הדיגיטילית מאפשרת היום לכל עסק לחדור לשווקים זרים באמצעות האינטרנט. 

מיסטר אינגליש מציע לכם שירות תרגום שיווקי מקצועי שמתאים את המסר הפרסומי שלכם לשוק הבינלאומי אליו אתם מעוניינים לחדור על ידי יצירת תרגום המתבסס על התאמה לסגנון היחודי ועולם המושגים הספציפי של הדמוגרפיה אליה אתם מכוונים ולא על תרגום מילולי סטדנטרטי על מנת שהעסק שלכם יהנה באותה ההצלחה גם בשוק העולמי.

השאירו פרטים להצעה משתלמת במיוחד לתרגום שיווקי לעסק שלכם

תרגום טקסטים אקדמים

מי שבעולם האקדמיה, בין אם הוא סטודנט, איש סגל, חוקר או מרצה כבר יודע שקיים עושר חומרי רב, בכל תחום אקדמי של תוכן איכותי וששמירה על מעמד מקצועי מחייבת קריאה ופרסום של תכנים בשפה האנגלית. הלקוחות שלנו נהנים מתרגומים איכותיים בכל סדר גודל ובכל נושא אקדמי.

מיסטר אינגליש מציע שירות תרגום טקסטים אקדמים מקצועי המותאם במיוחד לדיסיפלינה האקדמית. בין אם אתם צריכים תרגום של טקסט אקדמי שכתבתם, תזה או מאמר לשפה האנגלית, או שאתם צריכים לתרגם מאמר או מחקר לעברית, מיסטר אינגליש מציע לכם תרגום איכותי ומקצועי בכל הדיסיפלינות האקדמאיות.

 

השאירו פרטים להצעה משתלמת במיוחד לתרגום טקסטים אקדמים

שירותי תמלול

תמלול הוא תהליך הפיכת קובץ שמע לטקסט כתוב. נושא התמלול הוא חלק אינטגרלי ממעטפת שירותי השפה שאנחנו מציעים. שירותי תמלול מקצועי הם מצרך נדרש במגוון רחב של תחומים, החל מעולם התאגידים ועד לעולם האקדמיה. 

שירות תמלול מאפשר לכם להפוך כל חומר מוקלט, בין אם כסרט או שמע לפרוטוקול כתוב, ערוך ומודפס.

בין אם אתם חברה המעוניינת בתמלול ישיבות, ראיונות, הרצאות ועוד או אקדמאים המעוניינים בתרגום הרצאה שנשאתם לשפה האנגלית או ממנה, מיסטר אינגליש מציע לכם שירות תמלול מקצועי העושה שימוש בציוד מתקדם וטכנולוגיה חדישה על מנת להגיע לרמת דיוק מקסימלית. לשירות התמלול ניתן לשלב גם שירותי תרגום.

השאירו פרטים להצעה משתלמת במיוחד לשירותי תמלול

תרגום ותמלול זה מיסטר אינגליש

אם אתם מעוניינים בשירות תרגום משפטי, תרגום אתר אינטרנט וממשקי משתמש, תרגום חומר שיווקי, תרגום אקדמי או שירותי תמלולל, מיסטר אינגליש מציע לכם את שירותי התרגום והתמלול מאנגלית ואליה בסטנדרטים הגבוהים ביותר ושירות אמין ואדיב שלא תמצאו באף מקום אחר.
צרו איתנו קשר ונשמח לייעץ לכם

Let's talk