לימוד אנגלית

זה מיסטר אינגליש

שיעורים באנגלית שיעזרו לכם להעמיק את הידע בשפה האנגלית.

חשיבות השימוש במילים נרדפות באנגלית…

מילה נרדפת:
מילה בעלת אותה משמעות או כמעט אותה משמעות כמו אחרת בשפה, למשל מילה נרדפת ל- "happy" היא "elated".
מילים רבות באנגלית, לעתים קרובות, הן בעלות אותה משמעות אך נכתבות ונשמעות אחרת.
לדוגמה, "drab", "ebony", "murky", "dull" ו- "shady"- כולן מילים נרדפות ל- "dark".

אתם יכולים להפוך את הכתיבה שלכם ליותר שובת לב על ידי בחירת מילים נרדפות מלאות חיים למילים במשפטים שלך.
לדוגמה, במקום לומר "His hair was dark", אתם יכולים לומר "His hair was inky".
אוצר מילים יכול להעניק לך רשימה ארוכה של מילים נרדפות למילה ויכול להועיל מאוד למצוא מילים נרדפות לכתיבה/דיבור שלכם.

דבר אחד שכדאי להיזהר ממנו כאשר משתמשים באוצר מילים רחב הוא שלמילים מסוימות יש משמעויות מעט שונות או שנועדו להשתמש בהן בדרכים שונות.
בכתיבה, בדיבור ובמיוחד בכתיבה יצירתית, חזרה על אותן מילים פעמים רבות עלולה להפוך את הכתיבה/הדיבור לעמומים או לא מעניינים. החלפת מילה במילה שוות ערך, אולי אפילו ספציפית יותר, יכולה לשפר את האופן שבו אתם מעבירים את המסרים/הרעיונות שלכם.

השימוש במילים נרדפות עוזר גם להפוך את הכתיבה שלכם לחיה יותר וליצור תמונה מסקרנת יותר במוחו של הקורא. אילו תמונות אתם רואים בראש שלכם כשאתם קורא את המשפטים הבאים; "המים בבריכה היו חשוכים", "the water in the pond was dark". האם המשפט השני יוצר עבורך תמונה מעניינת יותר? המילה "murky" נותנת תיאור מרגש וחי יותר של מראה מי הבריכה.

אם אתם מחפשים דרכים לשיפור כישורי הכתיבה שלכם ו/או להעשרת אוצר המילים שלכם כדי להיות מסוגלים לדבר בצורה שוטפת יותר ולכתוב בצורה יותר מלאת חיים, התחילו על ידי לימוד כמה מילים נרדפות חדשות כל יום. פעולה מסוג זה תגרה אתכם להמשיך לרצות לדעת עוד מהשפה העשירה הזו. שימוש נכון במילים נרדפות הוא גם מעשיר, גם מראה אתכם, הדוברים, באור בוהק יותר וגם יכול להפוך יכול ההתבטאות שלכם לשוטפת יותר ואת הכתיבה שלכם ממשעממת למלהיבה או מכזו שחוזרת על עצמה לכזו שאפשר לדמיין אותה.

עוד שיעורים קצרים

השאירו פרטים
שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

מעוניינים בשיעור פרטי באנגלית? השאירו פרטים.

מעוניינים ללמוד אנגלית?

מיסטר אינגליש מציע שיעורים פרטיים באנגלית לכל הגילאים ובכל הרמות. בין אם אתם הורים שיודעים שלימוד אנגלית הוא אחד הדברים החשובים ביותר כיום לילדינו, או שאתם מעוניינים לשפר את רמת האנגלית שלכם,

Let's talk