לימוד אנגלית

זה מיסטר אינגליש

שיעורים באנגלית שיעזרו לכם להעמיק את הידע בשפה האנגלית.

חמש יחידות בלי לדעת אנגלית!

"למרות שההורים חושבים שאנגלית הוא מקצוע הליבה החשוב ביותר, מחצית מבני הנוער לא מאמינים שיוכלו לכתוב אפילו מספר משפטים בשפה ללא שגיאות. התלמידים לא מרגישים בנוח לדבר בשפה, וכשכתבת ערוץ 12 ניסתה לשוחח איתם מחוץ לבחינת הבגרות הם התקשו לתת תשובות ברורות. והפתרון לא נראה באופק: בשנה הבאה צפוי מחסור של מאות מורי אנגלית"

הקטע המדובר מתוך כתבת החדשות בערוץ 12:
https://www.mako.co.il/news-channel2/Channel-2-Newscast-q3_2019/Article-32cd9e5de7bac61027.htm

מי מביניכם, אמהות ואבות, שיצא להם אתמול לצפות במהדורת החדשות של השעה 20:00 בערוץ 12, לא יכל להישאר אדיש נוכח אוצר המילים הדל, הרמה הנמוכה ויכולות ההבנה והדיבור המוגבלות של התלמידים שלומדים או זה עתה סיימו את לימודיהם וניגשו לבחינות הבגרות באנגלית.
זה לא סוד יותר – המחסור העצום במורים לאנגלית, השכר הלא מתגמל, הרמה הנמוכה של ההוראה, העומס השוחק שנופל על כתפי המורים שעוד איכשהו מוכנים להיכנס לתוך מערכת החינות המאוד תובענית והלא מתגמלת בעליל הזו, הקושי הפיזי והנפשי הקיים בלהחזיק כיתה של 30-35 תלמידים (שחלקם/רובם בכלל לא מעוניינים לדעת את השפה) – כל אלה מביאים לתוצאות עגומות והכל נופל על כתפי הילדים והוריהם שלא מצליחים להבין היכן שגו בדרך.
אז אנו רוצים לעשות לכם סדר בדברים!
מסתבר שהיום ובשנים האחרונות חלה התדרדרות תהומית ברמת ידיעת השפה האנגלית אצל תלמידי ישראל. כמו כן, לא ניתן מענה מערכתי כולל ומהיר לטיפול במצב המסוכן הזה. לכן, ישנו צורךגדול לעזור לילדים כדי שיוכלו לעזור לעצמם בעתיד, שכן האנגלית היא שפת המדע, התעופה, המחשבים, הדיפלומטיה והתיירות.
ידיעת אנגלית מגדילה את הסיכוי שלך לקבל עבודה טובה בחברה רב לאומית במדינת מולדתך או למצוא עבודה בחו"ל.
זו גם שפת התקשורת הבינלאומית, התקשורת והאינטרנט, כך שלמידת אנגלית חשובה לחברות ולבילוי וגם לעבודה!

חשוב בנקודה זו לציין את חשיבות השפה האנגלית וממה נובעת חשיבות זו!
בואו נסתכל על ארבעת הסיבות המובילות מדוע לימוד אנגלית כה חשוב:

1. אנגלית היא שפת התקשורת הבינלאומית

אנגלית אולי אינה השפה המדוברת ביותר בעולם, אך זוהי השפה הרשמית של 53 מדינות והיא מדוברת על ידי כ -400 מיליון איש ברחבי העולם. היכולת לדבר אנגלית היא לא רק היכולת לתקשר עם דוברי אנגלית שנולדו בארץ דוברת אנגלית, זו השפה השנייה הנפוצה ביותר בעולם. אם אתם רוצים לדבר עם מישהו ממדינה אחרת, רוב הסיכויים ששניכם תדברו אנגלית כדי לעשות זאת.

2. אנגלית היא שפת העסקים

אנגלית היא השפה העסקית הדומיננטית והצורך לדבר את השפה הפך להיות כמעט הכרח לאנשים אם הם רוצים לקחת חלק בכוח העבודה הגלובלי.
מחקרים מכל העולם מראים כי תקשורת עסקית חוצת גבולות מתבצעת לרוב באנגלית וחברות בינלאומיות רבות מעוניינות שהעובדים שלהן ידברו ויבינו אנגלית.
חברות גלובליות כמו איירבוס, דיימלר קרייזלר, נוקיה, רנו, סמסונג, SAP ומיקרוסופט, חייבות את האנגלית כשפה הארגונית הרשמית שלהן.
בנוסף, בשנת 2010 החברה ראקוטן, המקבילה היפנית לאמזון ואיביי, הפכה לכזו שחובה על כל 7,100 עובדיה היפנים שלה להיות מסוגלים לדבר אנגלית.
אי אפשר להמעיט בחשיבות של לימוד אנגלית בשוק הבינלאומי – לימוד אנגלית באמת יכול לשנות את חייך.

3. לימוד אנגלית יעניק לכם גישה לעולם שלם של בידור

רבים מהסרטים, הספרים והמוזיקה המובילים בעולם מפורסמים ומופקים באנגלית. לכן, על ידי לימוד אנגלית תהיה לכם גישה לעושר רב של בידור ותוכל לקבל הבנה תרבותית גדולה יותר. אם אתם דוברי אנגלית, לא תצטרכו יותר לסמוך על תרגומים וכתוביות כדי ליהנות מהספרים, השירים, הסרטים ותוכניות הטלוויזיה האהובות עליכם. צפייה בסרטים ותכניות טלוויזיה בשפה האנגלית היא גם דרך נהדרת וכיפית ללמוד זאת!

4. לימוד אנגלית נותן לכם גישה להרבה יותר באינטרנט

על פי דיווח של Education First, אנגלית היא שפת האינטרנט. על פי הערכה, 565 מיליון אנשים משתמשים באינטרנט מדי יום, והערכה של 52 אחוז מאתרי האינטרנט הכי נצפים בעולם מוצגים בשפה האנגלית. לימוד אנגלית הוא חשוב מאחר וזה מאפשר לכם גישה למעל מחצית מתוכן באינטרנט. הידיעה כיצד לקרוא אנגלית תאפשר לכם גישה למיליארדי דפי מידע שאינם זמינים אחרת! החשיבות של לימוד אנגלית כיום היא רבה. למרות שלימוד אנגלית יכול להיות מאתגר וצורך זמן רב, אנו יכולים לראות שזה גם חשוב מאוד ללמוד ויכול ליצור הזדמנויות רבות!

לכן, עליכם כהורים לעשות ככל הניתן שילדיכם יזכו להגשים את הפוטנציאל הטמון בהם באופן מלא ולדעת את כל מה שמגיע להם. ומגיע להם לדעת שפה נוספת, השפה השנייה הכי מדוברת בעולם. וגם אין סיבה שהם לא יצליחו. אצלנו ב- מיסטר אינגליש, ילדיכם יזכו למלוא תשומת הלב, מלוא ההקשבה, מלוא ההבנה ויוכלו ליישם את יכולותיהם בצורה מהנה, מעשירה וכזו שתורמת להם. נסו אותנו.


מעוניינים בשיעור פרטי באנגלית? השאירו פרטים.

מעוניינים ללמוד אנגלית?

מיסטר אינגליש מציע שיעורים פרטיים באנגלית לכל הגילאים ובכל הרמות. בין אם אתם הורים שיודעים שלימוד אנגלית הוא אחד הדברים החשובים ביותר כיום לילדינו, או שאתם מעוניינים לשפר את רמת האנגלית שלכם,

Let's talk