לימוד אנגלית

זה מיסטר אינגליש

שיעורים באנגלית שיעזרו לכם להעמיק את הידע בשפה האנגלית.

הכנה למבחני SAT/TOEFL/IELTS/ACT/GMAT

מיסטר אינגליש (ליאור אור)
הדרך שלך להכנה לבחינת TOEFL ולהגשת מועמדות לתואר אקדמי בחו“ל

מבחן ה-TOEFL נדרש מכל מועמד לתואר אקדמי המעוניין ללמוד בארצות דוברות אנגלית.
למבחן ה-TOEFL קיימים שלושה פורמטים אך בישראל ניתן להיבחן רק בפורמט ה-IBT.

ה- TOEFL היא בחינה המשמשת לבחינת ידיעותיו של הנבחן בשפה האנגלית ולהערכת יכולתו להשתמש בשפה זו לצרכי לימודים אקדמיים. מקור שמה של הבחינה הוא בראשי התיבות של המילים Test of English as a Foreign Language, שפירושן בחינת אנגלית כשפה זרה.
מבחן TOEFL, המיועד למועמדים אשר עבורם אנגלית אינה שפת אם, משמש לקבלה לתוכניות בינלאומיות בכל העולם אשר מלמדות באנגלית. לעתים קרובות המבחן נדרש יחד עם בחינות אחרות, ומטרתו להראות לוועדת הקבלה שהמועמד מסוגל להתמודד עם סביבה אקדמית או מקצועית בשפה האנגלית. המבחן מוצע אחת לעשרה ימים בארץ; מרכזי ידע פלוס ברמת גן ובחיפה משמשים כמרכזי בחינה רשמיים ומציעים בחינות בימי שבת.
בחינת TOEFL נכללת בתנאי הקבלה בהם נדרשים לעמוד מועמדים זרים ללימודים באוניברסיטאות ומכללות רבות בארצות הברית. גם מוסדות מסוגים אחרים בארצות הברית עשויים לכלול בחינה זו בתנאי הקבלה שהם מציבים בפני המועמדים אליהם. עם מוסדות אלו ניתן למנות סוכנויות ממשלתיות, קרנות להענקת מלגות, בתי עסק ועוד.

מבנה המבחן

בספטמבר 2005, עבר מבחן ה- TOEFL שינויי משמעותי במבנהו ואופיו. גרסתו החדשה נערכת דרך האינטרנט, והיא ארוכה מורכבת יותר מן הגרסאות שקדמו לה. בעבר, התמקדה הבחינה בכללי הדקדוק ונבחנים שעברו אותה בהצלחה לאו דווקא ידעו להשתמש בשפה בחיי היומיום, לא כל שכן בעת לימודיהם. כיום, בודקת הבחינה את היכולת להשתמש בשפה, על כל היבטיה. המבחן נמשך 4 שעות וכולל ארבעה חלקים:
1) הבנת הנקרא – חלק זה כולל חמישה קטעי קריאה וכ- 13 שאלות עליהם יש לענות לאחר קריאת כל קטע.
2) הבנת הנשמע – חלק זה כולל האזנה לשתי שיחות ומענה על חמש שאלות הקשורות לכל שיחה, וכן האזנה לארבע הרצאות קצרות ומענה על שש שאלות לאחר שמיעת כל הרצאה).
3) דיבור – חלק הכולל שש משימות בהן יש לקרוא קטע או להאזין לו ולשוחח עליו לאחר מכן.
4) כתיבה – חלק הכולל כתיבת שני חיבורים. ציונו של כל פרק נע בין 0-30, וציונו הכללי של המבחן נע בין 0-120. מאחר והבחינה בודקת את רמת השליטה בשפה וזו אינה נרכשת בשבועות אחדים אלא בפרק זמן ממושך יותר, מומלץ להתכונן אליה בצורה ממוקדת ואינטנסיבית באמצעות קורס TOEFL.

חומרי בחינה ייחודיים…ולא פחות ממעולים

אנו מלמדים מתוך חומרי הלימוד החדשניים והעדכניים ביותר שקיימים בשוק, ומשלבים חומרים מקוריים על מנת להבטיח את הקורס המקיף בארץ.

שיעור אחד על אחד או בקבוצות קטנות ובאווירה אינטימית

דבר המבטיח שכל סטודנט יקבל מקסימום יחס אישי יחד עם המסגרת הנדרשת להצלחה במבחן.

מעוניינים בשיעור פרטי באנגלית? השאירו פרטים.

מעוניינים ללמוד אנגלית?

מיסטר אינגליש מציע שיעורים פרטיים באנגלית לכל הגילאים ובכל הרמות. בין אם אתם הורים שיודעים שלימוד אנגלית הוא אחד הדברים החשובים ביותר כיום לילדינו, או שאתם מעוניינים לשפר את רמת האנגלית שלכם,

Let's talk